Internetinis biuras ,,Europartners"

Biuras teikia paslaugas verslui ir privatiems klientams. Mes specializuojamės Švedijos teisiniuose ir komerciniuose klausimuose.

Verslo konsultacijos Švedijoje, prekybos partneris, verslo ginčas, verslo pradžia Švedijoje, partnerio patikrinimas, viešieji pirkimai Švedijoje, bankrotas Švedijoje, asmeninis bankrotas, teisė ir apskaita, darbo sauga, plėsti verslą Švedijoje, įmonių registras Švedijoje, prekių ir paslaugų kainų nustatymas, marketingas, rinkos tyrimai, Švedijos valiuta, Švedijos krona, SEK, patirtis versle ir pardavimuose Švedijoje, darbuotojų komandiravimas į Skandinaviją, komandiruotė, Švedijoje registruota PVM mokėtoja, distribucija, prekybos agentas, prekybos agentūra Švedijoje, atsiskleidęs tarpininkas, tarpininkavimo paslaugos, įmonės steigimas Švedijoje, grįžimas iš Švedijos, Danija, Norvegija, tikslinė verslo rinka ir auditorija, verslo paslaugų ir konsultacijų įmonė Švedijoje, verslo pasiūlymai, kelių mokesčiai kronomis, klientas iš Švedijos, prekių katalogas internete, užsakymas internetu, nuotoliniu būdu, Švedijos gyventojai, didinti savo kompanijos pardavimus, produkciją realizuoti užsienio šalyse, žemės ūkio veikla, kelto linija Karlshamnas-Klaipėda, plėtros projektų rengimas, statybos remonto įmonė Švedijoje, Vilnius – Stokholmas, nemokumas, verslo paieškos, Švedijos valdžios institucijų nurodymai ir rekomendacijos, prekybos vietos mugėje, Švedija (Sweden), aukciono namai, prekybos namai Švedijoje, pirkimo konkursas, verslo subjektų produktai, Švedijos rinkos analizė, Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje, verslo skelbimai, kreditai ir paskolos Švedijos banke, reklaminių kampanijų kūrimas ir įgyvendinimas, bendradarbiauja su Švedijos, krovinių pervežimas iš Švedijos ir į Švediją, statybos įmonė dirbanti Švedijoje, sveikatos priežiūros paslaugas Švedijoje, siuntos į Švediją, bendra Lietuvos ir Švedijos įmonė, mažoji bendrija dirba Švedijoje,

Paslaugos verslui

   MB Europartners – tai teisinių paslaugų ir paslaugų verslui teikėja. Mes specializuojamės klausimuose, susijusiuose su Švedija. Mūsų teikiamos paslaugos verslui yra orientuotos į mūsų klientų verslo plėtrą ir pardavimų didinimą Švedijoje. Bendradarbiavimas su internetiniu biuru ,,Europartners“ sklandžiai vyksta nuotoliniu būdu.

   Šiuo metu esame sukūrę ir įgyvendiname paslaugų paketą, kurį kiekviena suinteresuota įmonė gali prisiderinti pagal savo poreikius. Platesnę informaciją apie paslaugų paketus rasite mūsų tinklapyje: (informacija ruošiama).

   Paslaugos:

*Partnerių, užsakovų, klientų, pirkėjų paieška Švedijoje.
*Rinkos analizė ir tyrimas (produkto/paslaugos poreikis Švedijai).
*Konkurentų nustatymas.
*Teisinės ir komercinės informacijos paieška, pvz. dėl viešųjų pirkimų, dalyvavimo pardavimo mugėse ir kt.
*Pagalba rengiant komercinius pasiūlymus ir dokumentų vertimas.
*Reklama internete (mūsų specializuotas katalogas švedų kalba, Facebook ir pan.).
*Verslo partnerių patikrinimas (informacija apie mokumą, metinės finansines ataskaitos).
*Visapusiška teisinė pagalba prisiteisiant įsiskolinimus teismo keliu, jeigu Švedijos įmonės vengia atsiskaityti (procesinių dokumentų rengimas ir konsultacija).
*Kita teisinė pagalba (paslaugos).
*Pagalba susisiekiant su Švedijos valstybinėmis įstaigomis, institucijomis, organizacijomis ir privačiais asmenimis (raštų, prašymų, el. pašto pranešimų rengimas).

Kaina nuo 100 EUR.